Yurtdışı İş Gezileri ve Fuarları – Literatur

logo

Medical Fair Thailand

THY ile İSTANBUL’dan TAYLAND MEDICAL FAIR FUARI

12-17 EYLÜL 2023 / 5 GECE - 6 GÜN

Program

 • 12 EYLÜL 2023 İSTANBUL-TAYLAND UÇUŞ PROGRAMI

  12 Eylül İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden uçuştan 3 saat öncesi itibaren gerçekleştirilecek bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinden sonra saat 01:45'de THY'nin TK68 numaralı uçuş ile Bangkok'a doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 15:25'de Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı’na varış ve havalimanında pasaport kontrolünden sonra bizlere özel ayrılmış aracımızla, otelemize transfer yola çıkıyoruz. Check-in işlemlerinden sonra odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Sonrasında akşam yemeğimiz için lokal restaurantımıza (Otelimizin Adı ( 4* Bangkok Modena by Fraser )

 • 13 EYLÜL 2023 FUAR GEZİSİ VE BANGKOK ŞEHİR TURU

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından fuar gezisini gerçekleştirmek üzere transfer aracımız ile otelimizden ayrılıyoruz ve Medical Fair Thailand fuarını geziyoruz. Sonrasında panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Altın Buda, Çin mahallesi, Çiçekçiler Caddesi, Parlamento binası, Demokrasi Anıtı ve Kraliyet Caddesi göreceğimiz yerler arasında olacak. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra şehir turumuza devam ederek dinlenme ve serbest zaman için otelimize dönüyoruz. Dinlenme ve serbest zaman sonrası akşam yemeğimiz için restaurantımıza geçiyoruz. Sonrasında otelimize dönerek günü sonlandırıyoruz.

 • 14 EYLÜL 2023 FUAR GEZİSİ VE CHAO PRAYA DINNER CRUISE & ASIATIQUE GECE PAZARI

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından fuar ziyaretimizin 2.gününü gerçekleştirmek için fuar alanına doğru yola çıkıyoruz. Fuar ziyaretimizden sonra Uzak Doğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde, 41 metre genişliğindeki teknemizde, canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir aksam yemeği sizleri bekliyor.Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeleri ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin iç içe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkân ve restoran ile , Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı içeceklerinizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Program sonunda dinlenme ve serbest zaman için otelimize dönüş.

 • 15 EYLÜL 2023 STK GÖRÜŞMESİ-TİMSAH ÇİFTLİĞİ SHOW VE PATTAYA'YA GEÇİŞ

  Otelimizde yaptığımız kahvaltının ardından Pattaya'ya STK ile grubumuzun yapacağı görüşmemiz sonrasında TimsahÇiftliği turumuz için harekete geçiyoruz. Bu turumuzda timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecekdaha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz.Dilersek kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizlebesleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli uzak doğuya hascanlıları görebileceğiz. Öğle yemeğimiz sonrasında Pattaya'daki otelimizetransfer,check-in işlemleri ve dinlenme sonrasında akşamyemeğimiz lokal restaurantımızda olacak. Programın devamında otele dönüş ve serbest zaman. Otelimizin Adı 4* Pattaya Courtyard by Marriott North Pattaya.

 • 16 EYLÜL 2023 MERCANADASI TURU VE ALCAZAR SHOW

  Kahvaltımızın ardından Mercan Adası turumuz için transfer aracımız ile otelimizden ayrılıyoruz. Pattaya sahilinden özel surat teknelerimizle, palmiye ağaçları arasında mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan adasına gidiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra dinlenmek için otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz ise belirlenen restaurantımızda olacak. Gün sonunda otele dönüş ve serbest zaman.

 • 17 EYLÜL 2023 STKZİYARETİ VE İSTANBUL'A DÖNÜŞ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından check-outişlemlerimizi yaparak otelimizden ayrılıyoruz ve STK ziyaretimiz Ziyaretimiz sonrasında serbest zaman. Saat: 17:30'da belirlenen restaurantımızda akşam yemeğimizi alarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yerel saate göre 20:00'da havalimanında Pasaport konrollerinin ardından saat 22:55'de THY'nin TK69 numaralı uçuşu ile dönüşyolcuğumuz başlıyor. Türkiye saati ile 05:10'da İstanbul'a varışımızın ardından sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Medical Fair Thailand

USD 2.800 / Çift kişilik oda kişi başı *
 • 4* otelde kahvaltı ve konaklama
 • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
 • Transfer Hizmetleri
 • Akşam Yemekleri
 • 3 Öğlen Yemeği
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Turistik Geziler

Dahil olmayan: Müze ve Ören Yerleri Giriş Biletleri

* Single Oda Konaklama farkı kişi başı 300 USD