Yurtdışı İş Gezileri ve Fuarları – Literatur

logo

SALONE DEL MOBILE MILANO

THY ile İSTANBUL’dan DİREKT MILANO SALONE DEL MOBILE FUARI

16-21 NİSAN 2024 / 4 GECE - 5 GÜN

Program

Çok yakında yayınlanacak…

 • 21 AĞUSTOS - İSTANBUL - MOSKOVA UÇUŞ VE OTEL GİRİŞ

  21 Ağustos tarihinde, uçuşumuzdan üç saatöncesinde İstanbul Havalimanı'ndatoplanmamızın ardından saat 10:00'daMoskova'ya TK417 sayılı sefer ile hareketediyoruz. Yerel saat ile 13:55'te Vnukovo Uluslararası Havalimanı'na varışımızın ve havalimanındapasaport kontrolünün ardından bizlere özel ayrılmış aracımızla otelimize hareket ediyoruz.Check-in işlemleri sonrası odalara yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Sonrasındaakşam yemeğimizi almak için lokal restoranımıza hareket ediyoruz. Yemek sonrası oteledönüş ve serbest zaman. Otelimizin ismi: Golden Ring Hotel

 • 22 AĞUSTOS - FUAR GEZİSİ, KIZIL MEYDAN İLK GÜN VE AKŞAM YEMEĞİ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 11:00'da MIMS Automobility fuar gezisini gerçekleştirmek üzere fuar alanına hareket ediyoruz. Katılımcılarımız, fuar alanında iş görüşmelerini gerçekleştirdikten sonra, Rusya ve Sovyetler Birliği'nin zengin tarihine tanık olabileceğimiz Kızıl Meydan gezimizin ilk gün programını gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Lenin Mozolesi, Mareşel Jukov Heykeli, Bolşoy Tiyatrosu gibi birçok tarihi bina ve eseri panoramik olarak göreceğiz. Gezimiz sonrası akşam yemeğimizi alacağımız lokal restoranımıza hareket edeceğiz. Akşam yemeği sonrası otele dönüş ve dinlenmek için serbest zaman.

 • 23 AĞUSTOS - FUAR GEZİSİ, KIZIL MEYDAN İKİNCİ GÜN VE AKŞAM YEMEĞİ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından fuar gezisini gerçekleştirmek adına otelimizden ayrılıyoruz. Sonrasında Museu Do Ipiranga gezimi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Brezilya’nın kültürel geçmişinde yolculuğa çıkacağımız bu müze gezisi sonrası Avenida Paulista ya hareket ediyoruz. Gezimiz sonrası akşam yemeğimizi alacağımız lokal restorana doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ardından otele transfer ve serbest zaman.

 • 24 AĞUSTOS - RUS-TÜRK İŞ KONSEYİ ZİYARETİ, ALIŞVERİŞ TURU, AKŞAM YEMEĞİ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Rus-Türk İş Konseyi Ziyareti'ni gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz.Katılımcılarımız, Rusya Federasyonu'nda otomotiv sektöründeki ithalat-ihracat fırsatları hakkında bilgileri alacağı görüşmeninardından alışveriş turu için GUM Alışveriş Merkezi ve Old Arbatbölgesine hareket ediyoruz. Alışveriş turu ardından, akşamyemeğimizi alacağımız lokal restoranımıza hareket ediyoruz.Akşam yemeği ardından otele dönüş ve dinlenmek için serbestzaman.

 • 25 AĞUSTOS - İSTANBUL'A DÖNÜŞ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştirerek otelden ayrılarak havalimanına hareket ediyoruz. Pasaport kontrollerinin ardından yerel saat ile 15:20'de hareket edecek TK418 sayılı sefer ile İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu.

SALONE DEL MOBILE MILANO

USD 1.700 / Çift kişilik oda kişi başı *
 • 5* otelde kahvaltı ve konaklama
 • Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
 • Havalimanı ve Fuar Transfer Hizmetleri
 • Tüm Akşam Yemekleri
 • Vize İşlemleri
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil olmayan: Müze ve Ören Yerleri Giriş Biletleri

* Single Oda Konaklama farkı kişi başı 200 USD