Yurtdışı İş Gezileri ve Fuarları – Literatur

logo

MEBEL MOSCOW

THY ile İSTANBUL’dan DİREKT MOSKOVA MEBEL FUARI

20-24 KASIM / 4 GECE - 5 GÜN

Program

 • 20 KASIM - İSTANBUL - MOSKOVA UÇUŞ, OTELE YERLEŞME VE SERBEST ZAMAN

  20 Kasım tarihinde, uçuşumuzdan üç saat öncesinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda toplanmamızın ardından saat 08:55'de Moskova'ya PC386 U sayılı sefer ile hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:15'te Vnukovo Uluslararası Havalimanı'na varışımızın ve havalimanında pasaport kontrolünün ardından bizlere özel ayrılmış aracımızla otelimize hareket ediyoruz. Check-in işlemleri sonrası odalara yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Sonrasında akşam yemeğimizi almak için lokal restoranımıza hareket ediyoruz. Yemek sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Otelimizin ismi: Golden Ring Hotel

 • 21 KASIM - FUAR GEZİSİ KIZIL MEYDAN İLK GÜN VE AKŞAM YEMEĞİ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 11:00'da Mebel fuar gezisini gerçekleştirmek üzere fuar alanına hareket ediyoruz. Katılımcılarımız, fuar alanında iş görüşmelerini gerçekleştirdikten sonra, Rusya ve Sovyetler Birliği'nin zengin tarihine tanık olabileceğimiz Kızıl Meydan gezimizin ilk gün programını gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Lenin Mozolesi, Mareşel Jukov Heykeli, Bolşoy Tiyatrosu gibi birçok tarihi bina ve eseri panoramik olarak göreceğiz. Gezimiz sonrası akşam yemeğimizi alacağımız lokal restoranımıza hareket edeceğiz. Akşam yemeği sonrası otele dönüş ve dinlenmek için serbest zaman.

 • 22 KASIM - FUAR GEZİSİ KIZIL MEYDAN İKİNCİ GÜN VE AKŞAM YEMEĞİ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından fuar ziyaretimizin 2.gününü gerçekleştirmek için fuar alanına doğru yola çıkıyoruz. Katılımcılarımız, fuar alanında iş görüşmelerini gerçekleştirdikten sonra, Kızıl Meydan gezimizin ikinci gün programını gerçekleştireceğiz. Gezimiz sonrası akşam yemeğimizi alacağımız lokal restoranımıza hareket edeceğiz. Akşam yemeği sonrası otele dönüş ve dinlenmek için serbest zaman.

 • 23 KASIM - RUS-TÜRK İŞ KONSEYİ ZİYARETİ, ALIŞVERİŞ TURU- AKŞAM YEMEĞİ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Rus-Türk İş Konseyi Ziyareti'ni gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Katılımcılarımız, Rusya Federasyonu'nda mobilya sektöründeki ithalat-ihracat fırsatları hakkında bilgileri alacağı görüşmenin ardından alışveriş turu için GUM Alışveriş Merkezi ve Old Arbat bölgesine hareket ediyoruz. Alışveriş turu ardından, akşam yemeğimizi alacağımız lokal restoranımıza hareket ediyoruz. Akşam yemeği ardından otele dönüş ve dinlenmek için serbest zaman.

 • 24 KASIM - İSTANBUL'A DÖNÜŞ

  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştirerek otelden ayrılıp havalimanına hareket ediyoruz. Pasaport kontrollerinin ardından saat ile 17:35'de PC389 T sayılı sefer ile İstanbul'a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yerel saat ile 22:10'da İstanbul'a varışımız ile bir sonraki etkinliklerimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

MEBEL MOSCOW

USD 1.700 / Çift kişilik oda kişi başı *
 • İstanbul-Moskova Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
 • 5* otelde kahvaltı ve konaklama
 • Transfer Hizmetleri
 • Akşam Yemekleri
 • Vize İşlemleri
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Turistik Geziler

Dahil olmayan: Müze ve Ören Yerleri Giriş Biletleri